Çalışma Saatleri Pazartesi - Cumartesi 09:00-19:00
Telefon 0111 222 33 44

Hakkımızda

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 19:00
Adres
Önder, Çayırlı Sk. No:8, 06160 Altındağ/Ankara
Telefon
0312 349 27 92

Firma olarak en çok önem verdiğimiz değerimiz GÜVENİRLİK ve DAKİKLİKTİR…

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Müşterilerimizi, çözüm ortağı olduğumuz işletmeleri ve iş ortaklarımızı her zaman memnun eden ve usta ekibimizle işimizi en doğru ve hızlı şekilde yapmaktır.Misyonumuz

Sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda görsel, işlevsel, yapısal, teknik ve ekonomik çözümler üreten Asya Furniture, bunu, teknolojinin gelişmesini takiple, malzeme, renk, doku, ekonomi, ergonomik gibi detayları analiz ederek gerçekleştirmekte, bulunduğu bölgenin zemin yapısına en uygun ve güven verici bir şekilde tasarlayıp uyguladığı yapılarla da sizlerin kullanımına sunmaktadır.


0

Saatlik Emek

0

Teslim Edilen İş

0

Memnun Müşteri

Değerlerimiz

Toplam Kalite Yönetimi (Sıfır Hata) ile çalışan firmamız, toplam kalite yönetimini özüne benimsedi ve özünden taviz vermeyen yapısıyla, yıllardan bu güne geldi.
* Takım çalışma Ruhu.
* Önce Müşteri Memnuniyeti.
* Standartların her zaman üzerinde ve zamanın eskitemeyeceği tasarımlar yapıp, projelendirip, uygulamak.

gibi değişmeyen değerlerimizi koruyarak kendimize ve müşterilerimize olan saygı ve değerlerimizi daha da üst seviyelere taşımak.
Uluslar arası çalışan firmamız sadece Türkiye CUMHURİYETİ değil bir çok Ülkeye ihracat yaparak Milliyetçi,  Vatan sever yapısıyla da diğer çalıştığımız firmalar ve müşterilerimiz tarafından da bilinmekte. Nasıl ki; Annelerimiz yavrusunu dünyaya getirdi ve sevgisiyle yetiştirdi, biz de Asya’mızı öyle bu günlere getirdik.  Ve en sevdiğimizin ismiyle isimlendirdik, ismimize de değerlerimize de şeref sözü verdik.

Fabrika Fotograflarımızı Görmek için TIKLAYIN
VİDEO İZLE